FOTOGALÉRIA 

(naše akcie, úspechy, prezentácia)


11.4.2024 Rock pop koncert 3 ZUŠIEK dopadol na výbornú! Kto bol 100pro neodišiel bez toho, aby si nezatrsal bokmi :)  parádne výkony!!! Gratulujeme! Tešíme sa, že umenie spája :)


26.3.2024 interný prednesový seminár žiakov z Literárno-dramatického odboru pod vedením pána učiteľa Maťka Žáka gratulujeme účinkujúcim, zvládli to bravúrne :)


8.2.2024 Triedny koncert bubeníkov z triedy pána učiteľa Ondreja Slávika a pána učiteľa Igora Saba v spolupráci so ZUŠ v Cíferi dopadol na výbornú! Gratulujeme účinkujúcim tešíme sa z prekraaasnych výkonov našich bubeníkov! :) :)  


8.2.2024 Triedny koncertík huslistov a gitaristov z triedy pána učiteľa Jozefa Veselského (gitara) Perly Majerovej (husle) a Alžbety Godovičovej (husle) gratulujeme účinkujúcim a prajeme mnoho ďalších úspechov!  :)


6.2.2024 ukážka prác našich šikovných výtvarníkov, no nie je to krása? :)


29.1.2024  Dnes interný koncertík žiakov z tried pána učiteľa Filipa Cindrića a pani učiteľky Marty McCauley gratulujeme vystupujúcim! :)


29.12.2023 Koncert Červený kameň- koncert ZUŠ Budmerice, ďakujeme za pozvanie :)


9.12.-10.12.2023 Výstava výtvarníkov a ich prác v meste Modra :) ďakujeme


14.12.2023 Vianočný koncert Vianočný koncert bol neskutočný! Proste super, bomba, wau, mega a že "bylo narváno" :) Prajeme všetkým požehnané a pokojné sviatky priatelia!


10.12.2023 Charitatívne trhy Budmerice

Túto nedeľu sme vystupovali v rámci charitatívnych trhoch, kde sme vytvorili krásnu vianočnú atmosféru :)


23.10.2023 Koncert CSS Budmerice 

Akurát sme odohrali nádherný koncert plný emócií a dojatia pre klientov CSS Budmerice k októbru-mesiaca účty k starším. Krásne čísla našich šikovných žiakov- vašich detí! Gratulujeme


22.6.2023 záverečný koncert spevákov a hudobníkov v Budmerickom kaštieli. Ďalší parádny večer, plný dojmov, zážitkov, neopakovateľných emócií Jedným slovom: neskutočné! Aj tu vidno, ako deti napredujú a učia sa vystupovať pred publikom v tak nádhernom prostredí Budmerického kaštieľa Gratulujeme všetkým vystupujúcim a prajeme všetkým našim žiakom ZUŠ Budmerice pohodové leto a pripomíname, že tréning robí majstrov (len aby nezabudli, že cvičiť a pracovať na sebe sa dá aj v lete)  :)


21.6.2023 perfektné kostýmy, svetlá, scény, hudba. I takýto bol záverečný koncert skupinových odborov ZUŠ Budmerice mal neskutočnú atmosféru plnú nadšenia a skvelých výkonov našich žiakov. Kto bol, vie, kto nebol nech príde nabudúce a presvedčí sa sám Nádherné, gratulujeme všetkým účinkujúcim! Tešíme sa z toho :)  


14.6. 2023 sa spojili bubeníci z Budmeríc a Cífera a vytvorili niečo úžasné, reálne, krásne, spoločné. Všetci zahrali na záverečnom koncerte bubeníkov sólo a nesmeli chýbať ani samby, bossy, rock, big beat a mnohé ďalšie. Malá video ukážka priatelia  :)


12.6.2023 sa na našej škole uskutočnili majstrovské kurzy v hre na husle. Aj takéto aktivity zastrešuje naša škola a vďaka patrí samozrejme aj pani učiteľke Perle Majerovej a skvelému huslistovi Michalovi Slamkovi  :)


24.5.2023 Svoje prvé ocenenie si na svoje konto pripisuje aj naša školská kapela Budmerica. Na 1. ročníku prehliadky detských a mládežníckych kapiel "Friendly bandy" si vyslúžili ocenenie v striebornom pásme. Atmosféra bola naozaj priateľská, všetci sa navzájom podporovali, fandili si a mladí nádejní muzikanti si účinkovanie na pódiu viditeľne užívali Je naozaj skvelé, že existujú takéto prehliadky a súťaže, kde sa môžu mladí navzájom vidieť, počuť a motivovať!


23.5.2023 Bodujeme, vyhrávame a domov nesieme ZLATO, striebro i bronz!

 Na celoslovenskej bubeníckej súťaži v Nových zámkoch od rána 06.15 do 20.30 zažívame napätie, stres, ale i blažený pocit víťazstva priatelia! Žiaci z triedy pána učiteľa Ondreja Slávika a pána učiteľa Igora Saba dnes predviedli nádherné výkony! Sme veľmi hrdí a úprimne radi, že to, čo robíme prináša vytúžené ovocie Gratulujeme šikovným bubeníkom! :) Paráda!


13.5.2023 Ďalšie radosti prinášame do histórie našej ZUŠ. Sme nesmierne šťastní, že na celoslovenskej speváckej súťaži Malokarpatský slávik nás reprezentovali Eilish, Ajko a Sárka..a odnášajú si so sebou krásne 2. a 3. miesto! Paráda! :)


12.5.2023 ideme bomby! Dnes na tanečnej súťaži Za hranicou pohybu v Nitre s tanečným súborom našej ZUŠ Budmerka! Máme nádherné 3.miesto v našej kategórii! Táto súťaž trvá 3 dní a zúčastní sa jej viac ako 400 tanečných čísel Veľké veci začínajú snom v srdci každého z nás priatelia..Sme úprimne vďační a hrdí. Ďakujeme pani učiteľka Andrejka Vaňková 


10.-11.5. sme v spolupráci so Štátnym konzervatóriom v Bratislave usporiadali štvoricu koncertov v okolitých obciach: Cífer, Vištuk, Báhoň, Budmerice pre deti zo základných škôl. Toto mini turné malo pre deti obrovský význam, aby bližšie spoznali dychové nástroje ako: fagot, hoboj, tuba, saxofón trúbka a mnohé ďalšie. Tešíme sa, že kvalitnou hudbou motivujeme našich najmilších k tomu, aby v sebe našli odvahu a vydali sa cestou umenia :)


26.4.2023 Presne takto sa to robí priatelia!!!! :) Prekrásny a prenádherný koncert ZUŠ Budmerice. Naši žiaci, vaše detičky ukázali ako napredujú a posúvajú sa tým správnym smerom za vytváraním pravých hodnôt! Jedno veľké ďakujem patrí aj vám milí rodičia a všetkým, kt. ste sa zúčastnili tohto nezabudnuteľného zážitku. A že vás bolo! :)


22.4.-23.4. prebiehal v Bratislave 13.ročník súťaže Muzikálová hviezda. Zúčastnilo sa jej 120 súťažiacich, medzi nimi aj naša žiačka Sara Joye Mccauley. V porote boli zvučné mená ako Nela Pocisková, alebo Dárius Koči.
A viete čo? Naša Sárka skončila na prvom mieste!!!! 😍🥰😎🤩🥳🙃😉👍👏
Mega perfektný TOP úspech! Srdečne jej blahoželáme a taktiež pani učiteľke Zuzke Šťastnej! Tešíme sa nesmierne! Nie je to úžasné? Klobúk dole 🤩🥰🥳


20.4.2023 sa naši žiaci René Šimo a Marián Švingál zúčastnili súťaže Schneiderová Trnava- 22 ročník, kde obsadili brondzové pásmo! Perfektné, gratulujeme! Obaja žiaci sú z triedy pána učiteľa Antona Lazara Tešíme sa s nimi, pretože táto súťaž je nesmierne náročná na konkurenciu s 22 ročnou tradíciou! Parádička 😎🤩🥳🙃


15.4.2023 sme spolu s deťmi strávili krásny deň na workshope bubeníkov ZUŠ Budmerice a ZUŠ Cífer v DK Cífer v kooperácii so ZUŠ Cífer :). Bolo nám výborne, hrali sme spolu, učili sme sa ladiť bicie, pozorne sme počúvali prednášku špičkového bubeníka a nášho pána učiteľa Igora Saba. Tešíme sa, keď školy a hlavne deti medzi spolupracujú! :)


3.4.2023 interný koncertík gitaristov a spevákov z triedy pána učiteľa Mariána Skácela a Zuzky Šťastnej :) gratulujeme!


11.3.2023-Pódium budmerického kultúrneho domu dnes patrilo mladým nádejným spevákom na súťaži Malokarpatský slávik. A my vás s radosťou pozývame na májové finále v rámci Fazuľovice, pretože sa tam prespievali aj naši žiaci pod vedením pani učiteľky Zuzky Šťastnej! Srdečne blahoželáme a držíme palce vo finále!!! :)6.-7.3.2023 Predstavenie "O malej lyžičke" sa vybralo na potulky až do Banskej Štiavnice, kde naši šikovní herci zahrali 4 predstavenia pre miestne školy. Na cestách ich sprevádzal ich skvelý pán učiteľ Mgr. art. Martin Žák, ktorý je zároveň aj autorom scenáru. Ak budete mať možnosť, určite si choďte pozrieť toto milé umelecké dielo, ktoré v sebe nesie aj kus ponaučenia  :)


Včera, 15.2.2023 PARÁDNY interný KONCERT! Zahrali nám flauty, zaspievali zboristi a zabubnovali bubeníci Gratuluje účinkujúcim za skvelé výkony! :) 


Krok po krôčiku naberajú hudobné skúsenosti :) 11.2.2023 boli Ajko, Lucka a Kristínka súčasťou nahrávania detského hudobného projektu a vyskúšali si tak prácu za mikrofónom v ozajstnom nahrávacom štúdiu. Zvládli to na jednotku aj s obrovskou pochvalou od producenta Tomiho Popoviča. Len tak ďalej! Paráda :) 


25.1.2023, 16.00 interný koncert šikovných žiakov z triedy p. uč. Betky Godovičovej, p. uč. Perly Majerovej a p. uč. Filipa Cindriča :)


Priatelia, kamaráti 7. 12. 2022 bol VÝNIMOČNÝ, ZMYSLUPLNÝ zážitok! Pripájame malú foto ochutnávku. Ďakujeme!..toto je nebíčko.. 

Benefičný koncert ZUŠ Budmerice :) 


26.10.2022 Naši žiaci dnes potešili známymi melódiami a piesňami obyvateľov Centra sociálnych služieb v Budmericiach.
Úsmev na tvárach babičiek a deduškov, bol tou najkrajšou odmenou  :) Ďakujeme!


13.10.2022 Dnes výborný koncertík k októbru- Mesiaca úcty k starším. Gratulujeme našim šikovným žiakom! :)


Dňa 6. júna 2022 sa náš žiak Matúško Langoš pod vedením pani učiteľky Mgr. Marty Mc Cauley umiestnil v zlatom pásme a získal 1. miesto!!! Srdečne obom gratulujeme a tešíme sa z ich úspechu, sú fantastickí! Sme hrdí, že máme doma ZLATO! Taktiež domov priniesli čestné uznanie a poďakovanie pre našu Základnú umeleckú školu Budmerice za našu prácu. Sme nesmierne radi :) 


Včera, 6.6.2022 mali premiéru naše herečky z literárno- dramatického odboru pod vedením pána učiteľa Martin Žáka. Prvé vystúpenie pre ZŠ Budmerice 10,00, druhé 18,00 pre verejnosť :) zožali obrovský úspech, srdečne im gratulujeme! :) skvelé!


28.5.2022 získala Sara Joye Mccauley pod vedením pani učiteľy Zuzany Štastnej špeciálnu cenu za interpretáciu popovej piesne! Paráda, gratulujeme! :)


Perfektný koncert 28.4.2022 v DK Budmerice! :)
Dnes 8.3.2022 krásny koncert pri príležitosti Dňa žien v DSS Budmerice Gratulujeme všetkým účinkujúcim a ich pedagógom! Všetkým dievčatám, ženám, mamičkám, babkám prajeme všetko dobré, veľa zdravia a šťastia v živote!

Sme radi, že vás máme!Vianočný video koncert 2021 :)


Koncert 23.6.2021 :)