FOTOGALÉRIA 

(naše akcie, úspechy, prezentácia)


11.3.2023-Pódium budmerického kultúrneho domu dnes patrilo mladým nádejným spevákom na súťaži Malokarpatský slávik. A my vás s radosťou pozývame na májové finále v rámci Fazuľovice, pretože sa tam prespievali aj naši žiaci pod vedením pani učiteľky Zuzky Šťastnej! Srdečne blahoželáme a držíme palce vo finále!!! :)6.-7.3.2023 Predstavenie "O malej lyžičke" sa vybralo na potulky až do Banskej Štiavnice, kde naši šikovní herci zahrali 4 predstavenia pre miestne školy. Na cestách ich sprevádzal ich skvelý pán učiteľ Mgr. art. Martin Žák, ktorý je zároveň aj autorom scenáru. Ak budete mať možnosť, určite si choďte pozrieť toto milé umelecké dielo, ktoré v sebe nesie aj kus ponaučenia  :)


Včera, 15.2.2023 PARÁDNY interný KONCERT! Zahrali nám flauty, zaspievali zboristi a zabubnovali bubeníci Gratuluje účinkujúcim za skvelé výkony! :) 


Krok po krôčiku naberajú hudobné skúsenosti :) 11.2.2023 boli Ajko, Lucka a Kristínka súčasťou nahrávania detského hudobného projektu a vyskúšali si tak prácu za mikrofónom v ozajstnom nahrávacom štúdiu. Zvládli to na jednotku aj s obrovskou pochvalou od producenta Tomiho Popoviča. Len tak ďalej! Paráda :) 


25.1.2023, 16.00 interný koncert šikovných žiakov z triedy p. uč. Betky Godovičovej, p. uč. Perly Majerovej a p. uč. Filipa Cindriča :)


Priatelia, kamaráti 7. 12. 2022 bol VÝNIMOČNÝ, ZMYSLUPLNÝ zážitok! Pripájame malú foto ochutnávku. Ďakujeme!..toto je nebíčko.. 

Benefičný koncert ZUŠ Budmerice :) 


26.10.2022 Naši žiaci dnes potešili známymi melódiami a piesňami obyvateľov Centra sociálnych služieb v Budmericiach.
Úsmev na tvárach babičiek a deduškov, bol tou najkrajšou odmenou  :) Ďakujeme!


13.10.2022 Dnes výborný koncertík k októbru- Mesiaca úcty k starším. Gratulujeme našim šikovným žiakom! :)


Dňa 6. júna 2022 sa náš žiak Matúško Langoš pod vedením pani učiteľky Mgr. Marty Mc Cauley umiestnil v zlatom pásme a získal 1. miesto!!! Srdečne obom gratulujeme a tešíme sa z ich úspechu, sú fantastickí! Sme hrdí, že máme doma ZLATO! Taktiež domov priniesli čestné uznanie a poďakovanie pre našu Základnú umeleckú školu Budmerice za našu prácu. Sme nesmierne radi :) 


Včera, 6.6.2022 mali premiéru naše herečky z literárno- dramatického odboru pod vedením pána učiteľa Martin Žáka. Prvé vystúpenie pre ZŠ Budmerice 10,00, druhé 18,00 pre verejnosť :) zožali obrovský úspech, srdečne im gratulujeme! :) skvelé!


28.5.2022 získala Sara Joye Mccauley pod vedením pani učiteľy Zuzany Štastnej špeciálnu cenu za interpretáciu popovej piesne! Paráda, gratulujeme! :)


Perfektný koncert 28.4.2022 v DK Budmerice! :)
Dnes 8.3.2022 krásny koncert pri príležitosti Dňa žien v DSS Budmerice Gratulujeme všetkým účinkujúcim a ich pedagógom! Všetkým dievčatám, ženám, mamičkám, babkám prajeme všetko dobré, veľa zdravia a šťastia v živote!

Sme radi, že vás máme!Vianočný video koncert 2021 :)


Koncert 23.6.2021 :)